«  Червень 2020  »

Головна » 2020 » Червень » 2 » Конкурсний відбір до 10 класу
Конкурсний відбір до 10 класу

про проведення конкурсного відбору на вільні місця до 10-11 класів

Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь»

Кременчуцької міської ради Полтавської області

1. Дійсне Положення розроблене та здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

2. Інформація про спроможність ліцею, кількість учнів у кожному класі та, відповідно, наявність вільних місць у кожному класі оприлюднюється в навчальному закладі та на його веб-сайті до 25 числащомісяця, а при появі вільних місць – впродовж трьох робочих днів з дня появи вільних (вільного) місць (місця).

Рішення про проведення конкурсу має бути оприлюднене не пізніше 15 травня поточного року та містити інформацію про дату, місце і час проведення вступних випробувань.

Подання заяв та конкурсний відбір проводиться впродовж 15-19 червня. Наказ про зарахування видається не пізніше 1 липня.

У серпні та впродовж навчального року можуть бути проведені додаткові вступні випробування для зарахування на вільні місця (за умови їх наявності) у 10-х класах, що проводяться на загальних засадах (у тому ж порядку, що і основні вступні випробування). У такому випадку наказ про зарахування видається не пізніше наступного робочого дня з дати визначення результатів конкурсу.

1. Для проведення конкурсу створюється конкурсна комісія. Головою конкурсної комісії є директор ліцею або заступник з навчально-виховної роботи.Склад конкурсної комісії затверджується наказом директора.

Конкурс має відбуватися з дотриманням принципів академічної доброчесності, публічності, прозорості, відкритості, справедливості, чесності, об’єктивності, рівності та неупередженості.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у 2019/2020 навчальному році конкурсний відбір на вільні місця до 10-х класів буде здійснюватися з урахуванням середнього балу свідоцтва про здобуття базової середньої освіти та балу річного оцінювання з предметних дисциплін, визначених державними стандартами базової середньої освіти: у клас математичного профілю – з математики, біолого-хімічного профілю –з біології та хімії, інформаційно-технологічного профілю – з математики та інформатики (за необхідності).

1. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники III-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також призери та учасники II-III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмету із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

Учні-випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про здобуття базової середньої освіти з відзнакою, звільняються від одного випробування з відповідного предмету із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

1. Особи, які приймали участь у конкурсі, зараховуються до навчального закладу у порядку черговості згідно з рейтингом отриманих результатів. Списки учасників конкурсу із виставленими балами оприлюднюються у приміщенні закладу освіти.

2. Учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, можуть звернутися до директора ліцею з апеляційною скаргою. Апеляція подається протягом доби після оголошення результатів конкурсу й розглядається в день її подання. Для розгляду апеляційних скарг створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються директором навчального закладу за погодженням з відповідним органом, у сфері управління якого перебуває ліцей. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляцій забороняється.Оскарженню підлягають результати випробувань, що відбувалися в письмовій чи цифровій формі, а також в усній у випадку проведення аудіо- чи відеофіксації.

У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відповідного органу, у сфері управління якого перебуває навчальний заклад. Рішення апеляційної комісіїоргану, у сфері управління якого перебуваєліцей,є остаточним.

1. Діти, які були зараховані до ліцею, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 (десяти) днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання на загальних засадах (у тому ж порядку, що і основні вступні випробування).

Переглядів: 69 | Додав: direktor | Рейтинг: 0.0/0 |