Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 05.06.2020, 12:21

Головна » 2010 » Листопад » 2 » РЕЗУЛЬТАТИ І (шкільного) етапу конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
РЕЗУЛЬТАТИ І (шкільного) етапу конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
03:59
№за\п      ПІБ учасника                          Клас                  Місце                 Учитель

1.            Богдан Павло                              5-Б                        1            Мойса Валентина Миколаївна
2.            Мельничук Дмитро                      5-Б                        2            Мойса Валентина Миколаївна
3.            Дрофа Єсенія                              5-В                        3             Цвелих Ірина Петрівна
4.            Юхно Стефанія                           6-Б                        1             Кривенко Ольга Олександрівна
5.            Кузнєцова Анастасія                   6-Б                        2            Кривенко Ольга Олександрівна
6.            Волосова Таїсія                            6-Б                        3            Кривенко Ольга Олександрівна
7.            Маньковська Юлія                       7-Г                         1             Красильникова Лідія Максимівна
8.            Робочій Олена                             7-В                        2            Дмитренко Вікторія Олександрівна
9.            Стецьків Валерія                         7-А                        3             Діденко Олена Василівна
10.          Потопольський Андрій                8-Б                        1             Малаховська Алла Григорівна
11.          Брага Євгенія                              8-А                        2             Малаховська Алла Григорівна
12.          Жукова Марина                          8-Б                         3             Малаховська Алла Григорівна
13.          Гудзенко Юлія                             9-Г                        1             Дмитренко Вікторія Олександрівна
14.          Гаврилюк Анна                           9-Б                        2             Малаховська Алла Григорівна
15.          Малик Лоліта                              10-В                       1            Діденко Олена Василівна
16.          Білоус Марія                                10-В                      2             Діденко Олена Василівна
17.          Бойковська Катерина                10-В                       3            Діденко Олена Василівна
18.          Резніченко Оксана                     11-А                      1             Кривенко Ольга Олександрівна
19.          Голованова Юлія                         11-А                      2            Кривенко Ольга Олександрівна
20.          Олійник Анна                               11-А                     3             Кривенко Ольга Олександрівна
21.          Облапенко Вікторія                     4-Б                        1            Пасько Лариса Василівна
22.          Коровайченко Артем                   4-Б                        1            Пасько Лариса Василівна
23.          Бойко Богдана                             3-Б                        1            Радчіч Ірина Василівна
Переглядів: 1166 | Додав: direktor | Рейтинг: 5.0/3 |
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz