«  Квітень 2016  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 05.06.2020, 13:08

Головна » 2016 » Квітень » 8 » Проект «Мрій.Грай.Дій»
Проект «Мрій.Грай.Дій»

ПРЕС-АНОНС

В Кременчуці діти плануватимуть подвір’я своєї школи

11 квітня о 12:00 годині в актовому залі Кременчуцького ліцею №4 (вул. Першотравнева, 13) відбудеться презентація проекту «Мрій.Грай.Дій», направленого на популяризацію практик залучення дітей до планування подвір’я своєї школи, використовуючи комп’ютерну гру Minecraft.

До участі запрошуються освітяни міста Кременчука, представники громадських організацій, що працюють з молоддю та дітьми, журналісти.

Під час презентації, ініціатори проекту Ірина Каць – ГО «Культурний діалог» (Кременчук), Ірина Яковчук – ГО «urban куратори» (Київ) та Юлія Соболь – ГО «Культурні географії» (Київ) презентують основні заходи проекту та очікувані результати.

Урбаністка, архітекторка Анастасія Пономарьова, («urban куратори», Київ) розповість чому важливо залучати дітей до процесів планування спільних просторів, зокрема шкільних подвір’їв.

Експерт з гейміфікації Андреас Готштальд  (Німеччина) презентує досвід використання комп’ютерної гри Minecraft у навчанні дітей та міському плануванні в школах Німеччини та розповість про воркшоп з учнями Кременчуцького ліцею №4.

Представник компанії Microsoft Україна презентує програму «Minecraft для навчання» та можливості використання цієї програми в навчальних процесах шкіл.

Додаткова інформація - www.facebook.com/gamificationforaction:

Проект «Мрій.Грай.Дій» має на меті популяризувати учасницькі практики розвитку міста через залучення дітей, їхніх батьків та вчителів до переосмислення шкільних подвір’їв, шляхом проектування дітьми бажаних просторів у комп'ютерній грі Minecraft  у супроводі експертів та архітекторів з подальшим втіленням цих проектів у життя.

Процес генерації ідей, їх оформлення у зрозумілий формат для адміністрацій шкіл, вчителів та батьків, супроводжуватимуть соціальні аніматори, урбаністи, архітектори. Згенеровані та перетворені архітекторами у план-схеми ідеї для фізичних трансформацій будуть представлені локальним спільнотам, яких буде запрошено до збору необхідних ресурсів для реалізації проектів через Спільнокошт.

Фіналом проекту стануть фізичні трансформації шкільних подвір’їв (ліцей №4 в Кременчуці та школа №172 у Києві) з активною участю у цьому процесі учнів, батьків, вчителів та широкої зацікавленої аудиторії.

Проект реалізовується за підтримки КОНКУРСУ МАЛИХ ГРАНТІВ, організованого CANactions та WNISEF.

Контактна особа: Ірина Каць, +380681646362, katss314@gmail.com

Переглядів: 420 | Додав: shamray-vsha | Рейтинг: 0.0/0 |