«  Грудень 2014  »

Головна » 2014 » Грудень » 22 » До уваги батьків
До уваги батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Управління освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та адміністрація ліцею вкрай стурбовані станом, що склався з травмування і загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до Вас, батьки.

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою,побутовою хімією, ліками.

Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти і тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Адміністрація ліцею інформує Вас про те, що з 27.12 по 14.01 у Вашої дитини зимові канікули.

Класний керівник провів з Вашою дитиною цикл профілактичних бесід:

·         Правила безпеки під час проведення новорічних свят.

·         Піротехнічні засоби, горючі та легкозаймисті речовини.

·         Правила поведінки на кризі.

·         Правила дорожнього руху.

·         Попередження дитячого травматизму «Один вдома».

·         Профілактика простудних захворювань.

Звертаємо Вашу увагу  на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, їй більше уваги. Тримайте під контролем проведення її дозвілля за межами дому. Проводьте роз'яснювальні бесіди. Обмежте перебування дитини за межами дому у вечірній час. Про будь-які випадки травматизму негайно повідомляйте класного керівника.

Начальник управління освіти                                          Г.Ф.МОСКАЛИК

Директор ліцею № 4                                                        Л.В.МИХАЙЛИК

Переглядів: 437 | Додав: direktor | Рейтинг: 0.0/0 |