Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 10.08.2020, 11:22

Головна » Архів матеріалів
Вітаємо знатоків географії з успішним виступом на олімпіаді
11 клас - Овечкіна Катерина ІІ місце
10 клас – Іванов Павло           І місце
9 клас - Божко Анастасія      ІІІ місце
8 клас – Безверха Софія       І місце
Успіхів на обласному рівні.
Велика подяка вчителям Криштафович Л.Г. та Масловій І.В.
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 816 | Добавил: direktor | Дата: 12.12.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо з перемогою учня 9Г класу Богосту Сергія - вчитель Ботвінко С.В.
Успіхів на обласному рівні.
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 857 | Добавил: direktor | Дата: 06.12.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо наших учнів з успішним виступом на олімпіаді
Біологія
11 клас- Майборода Тетяна - 1 місце
                 Гайда Наталія         - 3 місце
10 клас- Піскова Марина      - 2 місце
  9 клас- Барська Єлізавета  -2 місце
  8 клас- Зорченко Аліна        -1 місце
Екологія
11 клас- Сьомик Анастасія    -1 місце
10 клас- Олефір Олександр  -1 місце
  9 клас- Бордюг Єлізавета    -1 місце
  8 клас- Ткаченко Денис       -1 місце
Велика подяка вчителям Кожевій С.І., Лєднєвій Н.Ю., Савєльєвій Л.В.
 
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 811 | Добавил: direktor | Дата: 06.12.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо призерів міської олімпіади з економіки та їх викладача

Овечкіну Катерину (11-А)
Піскову Марину (10-Б)
ІІІ місце
ІІ місце
Крітіна Г.Т
Крітіна Г.Т.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 818 | Добавил: Mahoni | Дата: 06.12.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо призерів міської олімпіади з історії та їх викладачів

   Шляхову Марію (11-Б)
   Кулик Христину  (10-Б)
   Яцкіна Дмитра    (8-Б)
ІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
Кость І.Е.
Афанасьєва Т.П.
Кость І.Е.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 869 | Добавил: Mahoni | Дата: 06.12.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців і призерів міської олімпіади з фізики та їх викладачів

  Гиренка Євгена    (11-А)
  Іванова Павла      (10-Г)
  Коцерубу Антона    (9-Г)
  Матвієнка Богдана (8-Г)
ІІІ місце
І місце
І місце
І місце
Сліпко Т.Г.
Кулішова Г.Г.
Шушпанова О.Л.
Шушпанова О.Л.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 844 | Добавил: Mahoni | Дата: 06.12.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо з перемогою команду олімпіадників з трудового навчання

Малик Лоліту (9Г)    
Петренко Ксенію (8Г)
Михайлова Валентина (8А)
Шинкаренка Костянтина (9А).
 
У всіх олімпіадників золоті руки і перші місця.
Велика подяка вчителям, які підготували переможців,
Біленку О.О., Ванжулі О.І., Краснощок Н.І.
Успіхів на обласній олімпіаді.
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 767 | Добавил: direktor | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо команду ліцеїстів, яка  приймала участь у міській олімпіаді з хімії і привнесла нові переможні місця до скарбнички нашої школи.

 
Перетокін Олександр (11-А)
Гиренко Євген (11-А)
Василенко Михайло(10-Б)
Резніченко Оксана (10-А)
Олефір Олександр (10-Б)
Коцеруба Антон (9-Г)
Бордюг Єлізавета (9-Б)
Яскін Дмитро (8-Б)
І місце
ІІІ місце
І місце
І місце
ІІІ місце
І місце
ІІІ місце
І місце
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Лагєрєва О.М.
 
Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів.
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 918 | Добавил: Mahoni | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо з першими перемогами з математики ліцеїстів та їх вчителів

     Гиренка Євгена (11-А)
     Перетокіна Олександра (11-А)
     Архіпова Олександра (10-Г)
     Бойковську Катерину (9-Г)
     Білик Віталія (8-А)
     Петренко Ксенію (8-Г)
     Малько Вадима (7-В)
     Скаленка Романа (7-Г)
     Маньковську Юлію (6-Г)
І  місце
І  місце
І  місце
І  місце
І  місце
ІІ місце
І  місце
ІІ місце
І  місце
Ховрак С.М.
Ховрак С.М.
Спичка Г.І.
Спичка Г.І.
Новохацька Н.В.
Пилипенко Л.М.
Бєднюкова Т.В.
Бєднюкова Т. В.
Спичка Г.І.

Бажаємо і далі так тримати.
Пам'ятайте, що тільки наполеглива праця і прагнення до успіху піднімуть Вас на наступну вершину.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 1138 | Добавил: Mahoni | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)


Вітаємо призерів та переможців міської олімпіади з української мови та їх вчителів
 
Резніченко Оксану (10-А) - ІІ місце, вчитель Кривенко О.О.
Безверху Софію (8-Г) - І місце, вчитель Дмитренко В.О.
Брагу Євгенію (7-В) - І місце, вчитель Малаховська А.Г.
 
Молодці! Так тримати!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 877 | Добавил: Mahoni | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 96 97 98 99 100 »
Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz