«  Лютий 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 21.02.2020, 20:58

Головна » Архів матеріалів

За активну громадянську позицію, виховання підростаючого покоління в дусі миру та милосердя, підтримку благодійних прєктів, активну участь у міських акціях "Святий Миколай - дітям!", "Серце до серця" Грамотою виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області нагороджено вчителя зарубіжної літератури Павлюк Валентину Володимирівну.

ВІТАЄМО!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 35 | Добавил: direktor | Дата: 26.12.2019 | Комментарии (0)

У міськвиконкомі підведено підсумки благодійної акції "Святий Миколай - дітям!"

Дякуємо всім, хто долучився до акції!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 37 | Добавил: direktor | Дата: 26.12.2019 | Комментарии (0)

Учні старших класів презентували шестикласникам казку "Колобок" англійською мовою.

Велика подяка учителю англійської мови Медведевій В.В.  та волонтерці Корпусу Миру США Лілі Бівінгс за підготовку акторів.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 33 | Добавил: direktor | Дата: 26.12.2019 | Комментарии (0)

Вихованці театральної студії "Зіркова історія" привітали учнів Кременчуцької спеціалізоаної школи-інтернату спортивного профілю імені І.М.Піддубного з Новорічними святами.

Діти отримали велике задоволення та приємні враження.

Велика подяка керівнику театральної студії ліцею Новосел К.М.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 32 | Добавил: direktor | Дата: 24.12.2019 | Комментарии (0)

Прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

Жителів Кременчука закликають бути обережними на льоду
На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядалося питання запобігання загибелі людей на водних об’єктах міста в зимовий період та готовність аварійно-рятувальних служб міста до дій за призначенням.
Температура зовнішнього повітря наразі нестійка, зимова риболовля, або просто знаходження людей на крихкому льоду можуть бути небезпечними, тому цьому питанню сьогодні приділяють особливу увагу. Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко звернув увагу фахівців з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, а також керівника КУ «Кременчуцька водолазно-рятувальна станція» на необхідність нагадати кременчужанам основні правила безпеки на водних об’єктах у зимовий період, зокрема: поведінки на льоду під час зимової риболовлі та надання першої домедичної допомоги. Він підкреслив, що всі аварійно-рятувальні служби міста та технічні засоби мають бути готовими до ліквідації надзвичайних подій у разі їх виникнення.
Правила поведінки на льоду за посиланням:

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 29 | Добавил: direktor | Дата: 22.12.2019 | Комментарии (0)

Напередодні новорічних свят у ліцеї відбувся фестиваль Новорічних композицій. Роботи вийшли просто ЧУДОВІ!

Дякуємо всім за активну участь та подарований святкий настрій!

А також у Кременчуцькому  еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді  були підведені підсумки міського конкурсу «Збережи ялинку».

Переможцями визначені: У номінації «Стилізована ялинка» - І місце - колектив 7-В класу;

у номінації «Новорічний букет» - І місце - Пащенко Максим, 10-Г клас.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 31 | Добавил: direktor | Дата: 21.12.2019 | Комментарии (0)

Вже другий рік поспіль ліцеїсти беруть участь у Міжнародному соціальному проєкті "Книга Добра". У грудні 2019 року діти відвідали Австрію та Угорщину. У складі делегації від м.Кременчука була і наша учениця 10-В класу Пшенична Софія.

“Книга Добра” - це масштабний міжнародний соціальний проект, який мандрує світом та об’єднав тисячі дітей та дорослих з єдиною метою - відшукати унікальні історії про добро в усіх проявах. Це Книга про Україну, про нас, українців, і про майбутнє, яка містить в собі щире та нерафіноване добро.
Участь у створенні «Книги Добра» взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих з усіх куточків України. 350 переможців попередніх етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірники Книги в найбільші бібліотеки світу. Унікальний примірник «Книга Добра» вже зберігається у бібліотеці Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Естонії, Румунії та України.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 34 | Добавил: direktor | Дата: 13.12.2019 | Комментарии (0)

Ліцеїсти взяли участь у міському конкурсі малюнків "Краса божого світу", присяченому пам'яті Єпископа Кременчуцького і Лубенського Тихона, організованому БФ "Джерело Дніпра".

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 35 | Добавил: direktor | Дата: 13.12.2019 | Комментарии (0)

Зустріч з викладачами КрНУ ім.М.В.Остроградського учнів 10-11 класів.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 38 | Добавил: direktor | Дата: 13.12.2019 | Комментарии (0)

« 1 2 3 4 5 ... 94 95 »