Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
yanatali49

Вітаю Вас, Гість · RSS 03.07.2020, 23:37

Головна » 2018 » Листопад » 04

Команда Полтавської області "НЕОС" у складі учнів Кременчуцького НВК №4 Згінника Олександра (капітан), Лапшової Маргарити, Кіндри Максима, Краплини Володимира та учня Полтавської гімназії №17 Минака Євгенія завоювали ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі юних хіміків. Лапшова Маргарита в особистій першості зайняла ІІІ місце.

Велика подяка вчителю Джавахішвілі С.Г. та випускнику Данилейку Кирилу за плідну роботу.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 128 | Добавил: direktor | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

В особистій олімпіаді ІІ місце здобув Шпикуляк Віктор, учень 7Б класу,  на ХІІ Всеукраїнському турнірі математичних боїв імені академіка НАНУ І.І. Ляшка.

Велика подяка вчителю математики Ховрак Світлані Миколаївні за наполегливу працю.

 

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 140 | Добавил: direktor | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

Вітаємо команду екологів з успішним виступом на міській олімпіаді ÐšÐ°Ñ€Ñ‚Ð¸Ð½ÐºÐ¸ по запросу екологія
  9-А    Прус Катерина   - І місце
  10-Б    Соловей Лев   - ІІ місце  
 
11-Б    Городецький Андрій  - І місце     
  11-Б    Грибанов Тимофій
    - ІІІ місце.

Велика подяка вчителям Кожевій С.І. та Савєльєвій Л.В. за роботу з учнями .

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 171 | Добавил: direktor | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

 Вітаємо команду математиків з успішним виступом на міській олімпіаді  з математики ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу математика
      6-В    Саленко Богдан   - ІІ місце  
      7-Б    Шпикуляк Віктор  - І місце  
      7-Б    Шинкаренко Єлизавета - І місце     
      8-А    Михайленко Максим  ІІІ місце       
      8-В    Кукін Богдан - ІІІ місце
      9-А    Петренко Вероніка -І місце
      9-А    Каспрова Віра - І місце     
      10-В    Згінник Олександр - І місце

      10-А    Остапенко Григорій - ІІ місце
      11-А    Лапшова Маргарита -
І місце

Щира подяка вчителям, які підготували учнів: Ховрак Світлані Миколаївні, Спичці Ганні Іванівні, Новохацькій Наталі Вікторівні, Романовій Марині Василівні.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 125 | Добавил: direktor | Дата: 04.11.2018 | Комментарии (0)

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz