Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2020, 00:00

Головна » 2015 » Листопад » 09

Вітаємо наших майстринь з блискучою перемогою на міських олімпіадах з трудового навчання

Куценко Єлизавета (8А) - І місце

Титаренко Поліна (9Г) - І місце

Пенгрін Марічка (10А) - І місце

Назаренко Аніта (11А) - І місце

Велика подяка за підготовку учнів вчителям Ванжулі О.І. та Краснощок Н.І.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 510 | Добавил: direktor | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо Облапенко Вікторію, ученицю 9-Г класу з перемогою в І етапі Львівської інтернет олімпіади з англійської мови.

Бажаємо успіхів на ІІ етапі!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 289 | Добавил: direktor | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо Данилейка Кирила з отриманням Президентської стипендії.

Бажаємо подальших успіхів та досягнень!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 301 | Добавил: direktor | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо Данилейка Кирила та Ібрагімова Євгена, учнів 9-Г класу

з ІІІ місцем на Всеукраїнському турнірі математичних боїв ім.академіка І.І. Ляшка

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 344 | Добавил: direktor | Дата: 09.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців міської олімпіади з географії:

Івко Антон              8-А кл.      І місце

Гуз Олександра      9-Г кл.       І місце

Мельничук Дмитро  10-А        І місце

М'якота Ольга           10-А       ІІ місце

Микитась Андрій     11-А        І місце

Процько Максим      11-А        І місце

​Велика подяка вчителю Криштафович Л.Г. за підготовку учнів!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 415 | Добавил: direktor | Дата: 08.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців міської олімпіади з математики:

Цілінченко Андрій    6-Б кл.       І місце

Касіч Олександр        7-Б кл        І місце

Овчаренко Олесь       8-А кл       І місце 

Гуз Олександра          9-Г кл       І місце 

Пінкін Віктор             9-А кл      ІІ місце

Батогов Владислав     10-А кл      І місце

Микитась Андрій       11-А кл      І місце

Кравчук Оксана         11-А кл      І місце

Процько Максим       11-А кл      ІІІ місце

​Велика подяка вчителям Ховрак С.М., Спичці Г.І., Романовій М.В. та Мисів Ю.А. за підготовку учнів!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 447 | Добавил: direktor | Дата: 08.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців міської олімпіади з історії:

Мельничук Дмитро    10-А кл.       І місце

Костраба Владислав   9-Б         ІІ місце

Городецький Андрій   8-Б        ІІ місце

Велика подяка вчителям Афанасьєвій Т.П, Кость І.Е. та Процько І.В.  за підготовку учнів!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 344 | Добавил: direktor | Дата: 08.11.2015 | Комментарии (0)

Вітаємо переможців міської олімпіади з екології:

Сербіна Юліана    11-Б кл.       І місце

Дубовик Владислав  10-А        І місце

​Велика подяка вчителям Кожевій С.І. та Грінченко О.В. за підготовку учнів!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 307 | Добавил: direktor | Дата: 08.11.2015 | Комментарии (0)

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz