Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Листопад 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 18.09.2020, 16:38

Головна » 2009 » Листопад » 29

Вітаємо з перемогою команду олімпіадників з трудового навчання

Малик Лоліту (9Г)    
Петренко Ксенію (8Г)
Михайлова Валентина (8А)
Шинкаренка Костянтина (9А).
 
У всіх олімпіадників золоті руки і перші місця.
Велика подяка вчителям, які підготували переможців,
Біленку О.О., Ванжулі О.І., Краснощок Н.І.
Успіхів на обласній олімпіаді.
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 772 | Добавил: direktor | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо команду ліцеїстів, яка  приймала участь у міській олімпіаді з хімії і привнесла нові переможні місця до скарбнички нашої школи.

 
Перетокін Олександр (11-А)
Гиренко Євген (11-А)
Василенко Михайло(10-Б)
Резніченко Оксана (10-А)
Олефір Олександр (10-Б)
Коцеруба Антон (9-Г)
Бордюг Єлізавета (9-Б)
Яскін Дмитро (8-Б)
І місце
ІІІ місце
І місце
І місце
ІІІ місце
І місце
ІІІ місце
І місце
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Ковтун В.М.
Лагєрєва О.М.
 
Вітаємо! Бажаємо подальших успіхів.
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 925 | Добавил: Mahoni | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)

Вітаємо з першими перемогами з математики ліцеїстів та їх вчителів

     Гиренка Євгена (11-А)
     Перетокіна Олександра (11-А)
     Архіпова Олександра (10-Г)
     Бойковську Катерину (9-Г)
     Білик Віталія (8-А)
     Петренко Ксенію (8-Г)
     Малько Вадима (7-В)
     Скаленка Романа (7-Г)
     Маньковську Юлію (6-Г)
І  місце
І  місце
І  місце
І  місце
І  місце
ІІ місце
І  місце
ІІ місце
І  місце
Ховрак С.М.
Ховрак С.М.
Спичка Г.І.
Спичка Г.І.
Новохацька Н.В.
Пилипенко Л.М.
Бєднюкова Т.В.
Бєднюкова Т. В.
Спичка Г.І.

Бажаємо і далі так тримати.
Пам'ятайте, що тільки наполеглива праця і прагнення до успіху піднімуть Вас на наступну вершину.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 1142 | Добавил: Mahoni | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)


Вітаємо призерів та переможців міської олімпіади з української мови та їх вчителів
 
Резніченко Оксану (10-А) - ІІ місце, вчитель Кривенко О.О.
Безверху Софію (8-Г) - І місце, вчитель Дмитренко В.О.
Брагу Євгенію (7-В) - І місце, вчитель Малаховська А.Г.
 
Молодці! Так тримати!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 878 | Добавил: Mahoni | Дата: 29.11.2009 | Комментарии (0)

Copyright MyCorp © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz