«  Листопад 2009  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 04.07.2020, 16:54

Головна » 2009 » Листопад » 06
 Вітаємо ученицю 10А класу Резніченко Оксану з перемогою в перших двох етапах Всеукраїнської інтернет олімпіади з хімії. Щира подяка наставнику Ковтун Валентині Миколаївні.
 Так тримати. Подальших наукових і творчих успіхів!
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 746 | Добавил: direktor | Дата: 06.11.2009 | Комментарии (0)

Адміністрація ліцею повідомляє про проведення конкурсів малюнків.
про конкурс малюнків ”Майбутнє без СНІДу”
1. Відповідальна організація за проведення конкурсу: Відділ у справах сім'ї та молоді виконкому міської ради.
2. Мета конкурсу: пропаганда здорового способу життя; запобігання поширенню негативних явищ серед молоді; привернення уваги молоді до проблем ВІЛ/СНІДу; підвищення культурно-естетичного рівня дітей та молоді, організація їх змістовного дозвілля; надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.
3. Цільова спрямованість: Конкурс проводиться серед учнівської молоді, вихованців позашкільних закладів освіти віком від 6 до 17 років у двох вікових категоріях: діти від 6 до 11 років; підлітки від 12 до 17 років.
4. Термін реалізації конкурсу: з 01 по 27 листопада 2009 року.
5. Умови проведення конкурсу: Роботи мають відповідати таким вимогам:
- формат малюнку А-3;
- на конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці;
- на зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно вказати такі дані: (українською мовою): назва роботи, техніка виконання; прізвище, ім'я, по батькові; вік автора роботи; місце навчання; домашня адреса, контактний телефон;
- критерії оцінки дитячих робіт: творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо); повнота розкриття запропонованої теми; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; охайність роботи;
- надіслані малюнки не оформлюються рамкою, паспарту, наклейками, надписами на роботі та іншим;
- підсумки конкурсу будуть підведені журі відповідно до вікових категорій учасників конкурсу;
- переможці конкурсу (1, 2, 3 місце у кожній віковій групі) отримають подарунки;
- роботи надсилати до 27 листопада 2009 року у відділ у справах сім`ї та молоді виконкому міської ради, за адресою: площа Перемоги, 2, каб. 522.
6. Інформаційне забезпечення: Здійснюється відділом прес-служби виконкому міської ради та засобами масової інформації міста (ЗМІ).
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 664 | Добавил: direktor | Дата: 06.11.2009 | Комментарии (0)

Положення про міський конкурс малюнків "Світ права очима дітей" за Конвенцією ООН про права дитини.
Відповідальні організації за проведення конкурсу: відділ у справах сім`ї та молоді виконкому міської ради, управління освіти виконкому міської ради, міське управління юстиції.
Рівень проведення: міський.
Мета: залучення учнівської молоді до вивчення правових основ, виховання поваги до них, вміння правильно реалізовувати свої права та законні інтереси на практиці, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності.
Цільова спрямованість: конкурс проводиться серед учнівської молоді, яка навчається в загальноосвітніх закладах міста.
Термін реалізації конкурсу: початок – 02 листопада 2009 р., закінчення – 02 грудня 2009 р.
Зміст конкурсу: культурно-виховний.
Умови конкурсу: на конкурс подаються художні роботи на правову тематику стосовно реалізації основних положень Конвенції ООН про права дитини, виконані на папері формату А-4. Техніка виконання: гуаш, акварель, олівець та інше. Роботи повинні бути оформлені в паспарту.
На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно зазначити (українською мовою):
1. назву роботи;
2. прізвище, повне ім'я, по батькові та вік автора роботи;
3. назву навчального закладу, контактний телефон.
Роботи будуть оцінюватися у 3 вікових категоріях:
І категорія – 6-10 років;
ІІ категорія – 11-14 років;
ІІІ категорія – 15-17 років.
Журі в кількості 5 чоловік визначає, нагороджує дипломами та цінними подарунками переможців конкурсу (відповідно 1-е, 2-е, 3-е місця у кожній віковій категорії).
Кращі роботи будуть роздруковані як тематичні календарі і розповсюджені в загальноосвітніх навчальних закладах.
Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, відділ у справах сім`ї та молоді виконкому міської ради, к. 1, тел. 2-20-89, 3-60-66.