Шкільна команда

«  Червень 2020  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 05.06.2020, 12:01

Шкільна команда вчителів - учасників проекту

№ з.п.

1-7кл

Пасько Лариса Василівна

1-4 кл

всі предмети робочого навчального плану

Координатор шкільної команди— заступник директора з навчально-виховної роботи

Цвелих Ірина Петрівна

Учитель-методист, відмінник освіти України, педагогічний стаж  31 років.  Здійснює творчий підхід до вибору методів та технологій навчання, віддаючи перевагу продуктивним. Пройшла навчання на курсах розвивального навчання, гуманної  педагогіки, INTEL.

Ігнатенко Людмила Кімівна — вчитель-методист
початкових класів, педагогічний стаж  25 роки

Пройшла курси  INTEL. Досконало володіє перспективними методами навчання. У своїй роботі використовує елементи проблемного, розвивального, проектного, інтерактивного навчання. Обладнала кабінет засобами електронного навчання, ефективно сполучає традиційні методи  навчання з інформаційними. Уміло організовує самостійно-пошукову діяльність, колективні, групові форми роботи, комп’ютерні   технології навчання.  Працює над створенням бази власних дидактичних  розробок . Керівник шкільного творчого модуля  "ІТ навчання в попочаткових класах”

Онищенко Валентина Василівна — вчитель-методист
початкових класів, педагогічний стаж  31 років

Сприяє колективній творчості, формує в учнів культуру навчальної праці. Доцільно використовує навчально-методичне забезпечення. Особливу увагу вчитель приділяє актуалізації найближчої зони навчальної діяльності учнів, створенню для кожного з них ситуації успіху, що сприяє подальшому ефективному навчанню учнів, а, отже, засвоєнню ними освітніх стандартів. Використовує на уроках інформаційні технології, застосовує електронні підручники.

П’ятницька Валентина Володимирівна — учитель-методист
початкових класів, педагогічний стаж 27 років

Широко  використовує традиційні та інноваційні педагогічні технології навчання, вдало застосовує електронні засоби навчання, методи навчання "учень-учень” Учитель в системі працює над проблемами розвитку навички читання, активізації мовленнєвої діяльності молодших школярів.  В арсеналі методичних прийомів учителя – інсценізація, міжпредметна інтеграція, завдання пошукового та творчого характеру, психологічна релаксація учнів.  У втіленні в навчальний процес ІКТ вчитель тісно співпрацює з батьківським складом класу. Пройшла  курси  INTEL.

Ботвінко Світлана Віталіївна — учитель англійської мови,
спеціаліст ІІ категорії, педагогічний стаж   6 років

Працює над методичною проблемою "Інтерактивні методи навчання на уроках англійської мови. Використання ІКТ та розвиток самостійності учнів як шлях реалізації мовленнєвого потенціалу в майбутньому для вивчення іноземних мов”. Уроки вчителя відзначаються високою ефективністю, артистизмом, динамікою та результативністю навчальної діяльності учнів.

Пасько Лариса Василівна– учитель-методист початкових класів,
педагогічний стаж  18 років

Член  творчої групи вчителів початкових класів "Використання ІКТ на уроках та в позаурочний час". У системі працює над використанням проектних та інформаційних технологій на уроках, створила спеціалізований кабінет для роботи з нетбуками. Пройшла  курси  INTEL.