Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Про ліцей
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.02.2021, 20:22

Шановні друзі!

Кременчуцький  ліцей №4 "Кремінь" – освітній заклад фізико-математичного та хіміко-біологічного профілів для здібних учнів. При ліцеї відкриті доліцейні спеціалізовані класи з поглибленим вивченням математики, фізики, біології та хімії. Всього в навчальному закладі навчається 1260 учнів.

Через 25 років з початку своєї діяльності ліцей входить у число відомих середніх закладів освіти Полтавщини, України. Протягом 2006 - 2009 років педагогічним колективом в рамках дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня розроблено модель управління інноваційною діяльністю в умовах сучасного навчального закладу та її методичне забезпечення. Ліцей став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Сто кращих шкіл України» у номінації «Школа успіху», лауреатом конкурсу «Інновації у навчальному процесі» Четвертої всеукраїнської виставки «Інноваційні технології навчання», ввійшов у Всеукраїнську мережу шкіл сприяння здоров’я (наказ МОН від 07.12.2009 №1102), Всеукраїнську асоціацію Шкіл майбутнього. За творчу, плідну роботу, розробку та впровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес навчального закладу, а також активне поширення власного досвіду в засобах масової інформації колективу  оголошено подяку Міністерством освіти і науки України  та занесено до Книги Пошани Полтавщини. За результатами олімпіад, Малої академії наук, зовнішнього незалежного оцінювання навчальний заклад визнано одним з кращих по роботі з обдарованою молоддю у Полтавській області.

У ліцеї працюють 86 педагогів, серед них:  Соросівських учителів – 1; учителів-методистів –41; старших учителів – 10; учителів вищої категорії –60, відмінників освіти України - 14

Створено портретну  галерею  вчителів-методистів та старших учителів "Завжди у творчому пошуку”. У ліцеї  діють: науково - методична рада, 7 кафедр ( точних наук, природнича, філологічна, іноземних мов, початкових класів, історико-географічна, естетичного виховання), 2 методоб’єднання (вчителів фізичної культури та трудового навчання).

 Працює творча лабораторія "Школа пізнання”, яка допомагає постійно підвищувати професійний рівень педагогічних працівників,  за секціями:

  • інновації навчання,  
  • "Пізнай себе” (психологічна),
  • "Спілка ентузіастів”,
  • екологія та охорона здоров’я учнів.
  • науково-дослідницька.

Ліцей поєднує переваги класичної державної середньої освіти з якістю освіти нового типу. Впевнена, що шлях найкращого розвитку дитини пролягає через профільні навчальні заклади – ліцеї, гімназії, колегіуми. Ліцей приймає учнів до 10 класу за конкурсом, під час якого ми перевіряємо рівень виконання державних програм, і чесно зароблені знання можуть бути перепусткою до нас. Ліцеїсти завжди виділяються працелюбством, мотивацією до успіху. Вступ до першого класу здійснюється з шести років за умови подачі заяви, ксерокопії свідоцтва про народження та за умови наявності вільних місць.

Наша мета – створити для ліцеїстів атмосферу поваги, дружніх, теплих взаємин. Зробити так, аби абсолютно кожний учень почував себе у безпеці й зрозумів свою індивідуальну неповторність, відчув потяг до знань, саморозвитку, успіху.

Фахова підготовка та практичний досвід наших вчителів, тверді переконання та воля адміністрації, обладнані кабінети та класи, належний контакт з державними структурами та фінансова благодійна підтримка батьків дають змогу успішно розв'язувати поставлені завдання. Ми прагнемо до найвищих стандартів освіти; крок за кроком шукаємо (і знаходимо) ефективніші педагогічні технології.  Ліцей завжди готовий до ефективної співпраці з батьками. Ми відкриті до толерантного професійного діалогу про шляхи поліпшення навчання та виховання. Персонал ліцею поважає своїх ліцеїстів, бо кожен з них – особистість, яка в майбутньому має шанс посісти належне місце в новій національній еліті. Ми впровадили свій "Кодекс честі ліцеїста", правила ліцейної дисципліни та етикету, які не дозволяємо безкарно порушувати.

Нас турбує стан здоров'я наших дітей. Упевнені, що пріоритетом мають бути глибокі знання для здорової дитини, а не знання будь-якою ціною. Тому в ліцеї багато  робиться для діагностування, психічного та фізичного оздоровлення учнів, консультування батьків.

Ліцей готує учнів не тільки для вступу до ВНЗ, але й до майбутнього життя в складному, суперечливому суспільстві. Ліцей покликаний сьогодні формувати особистість учня не із зовнішньою мотивацією («Вчуся, щоб не лаяли!»), а з мотивацією особистісного усвідомлення значимості змісту навчання та навчально-пізнавальної активної діяльності з його творчого засвоєння («Ми вчимося, тому що цікаво, тому що це необхідно нам сьогодні і буде потрібно в майбутньому житті»).

 
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz