Кременчуцький НВК №4
Символіка ліцею

«  Листопад 2018  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 17.11.2018, 20:08

Кременчуцький ліцей №4 має свою символіку: прапор, емблему, гімн, деклaрацію учнів, вчителів та батьків, талісман співдружності ліцеїстів.

ОПИС ПРАПОРА ЛІЦЕЮ

Прапор ліцею - стяг із зображенням в центрі емблеми ліцею. Має відношення сторін 2:3.

ОПИС ЕМБЛЕМИ ЛІЦЕЮ

Вітрила, наповнені творчим натхненням, мчать ліцейське товариство вперед світлою рікою пізнання. Чайка в центрі - елемент цифри "4" (номера навчального закладу) над хвилями, як символ подолання перешкод в бурхливому морі життя. Синьо-жовтий колір вітрил - кольори державного прапора. Праворуч  вгорі - назва навчального закладу. Внизу - назва міста "Кременчук".
Автор емблеми - заступник директора
з виховної роботи 1995-2001 рр. - І.В.Процько

ОПИС ТАЛІСМАНУ СПІВДРУЖНОСТІ
 ЛІЦЕЇСТІВ ЛІЦЕЮ

Талісман співдружності ліцеїстів - совеня "ТАСЛІ" - символ навчання, упевненості в своїх силах, мудрості та толерантності.
Автор талісману - сім'я
учня ліцею Сергія Кондрика

ДЕКЛАРАЦІЯ УЧНІВ, ВЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ ЛІЦЕЮ
  • Ми, учні, вчителі та батьки, дивлячись на себе з висоти Країни і Часу, бачимо, що ми – люди.
  • Учні – люди. Вчителі – люди. Батьки – люди. Це означає, що ми повинні жити і вчитися, залишаючись людьми. Жити так, щоб кожний наш день став внеском в ім’я процвітання Землі та України.
  •  Ми всі, і діти, і дорослі, не хочемо, щоб життя в ліцеї було одноманітним і нудним, повних зайвих проблем.
  • У турботах про наш дім всі його мешканці-господарі рівні: і учні, і вчителі, і батьки. Ми хочемо співпрацювати, жити дружним єдиним колективом, де люди допомагають один одному, де поважаються бажання і обговорюються думки, де батьків не засмучують ні учні, ні вчителі.
  • Ми визнаємо право на помилку кожної людини – і старшого, і молодшого, і рівного. Ми виховуємо в собі вміння зізнаватися в помилках, чесно відповідати один перед одним, робити свою та спільну справу на совість, працювати творчо.
  • Ми всі люди добрі, розумні, веселі й справедливі, що сприймають та поважають себе, молодших себе, старших себе і собі рівних за віком.
  • Ми всі вірні товариші, що зневажають обман, грубість, користолюбство, заздрість та обмови. Ми всі заодно. Ми будемо жити цікаво, красиво, по-справжньому!

ГІМН ЛІЦЕЮ
муз.Марини Хлєбнікової
сл. Ганни Кригіної, Марини Хлєбнікової
переклад Валерії Скляр
(випускників ліцею)

Ввійди, поринь в світ знань, навчань, ідей, у світ казкових фей,

І зрозумій, маяк в житті твоїм – четвертий наш ліцей!

Старанно вчись, будь в вирії подій і досягни всіх мрій,

Крізь плин років в ліцей свій завітай, його не забувай!

Хай життя летить стрілою,

І сповнена душа великою метою,

Ліцей, для нас ти – цілий світ,

Дитинства нашого чудовий мрієліт!

Ти поєднай мету майбутніх днів з навчанням всіх років.

Життя нове з ліцеєм ти почав, який знання нам дав,

Знайди одну із сотень тисяч мрій і врешті зрозумій,

Запам’ятай: лише в руках твоїх майбутнє нас усіх!