Співпраця

«  Вересень 2019  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.09.2019, 10:08

Співпраця ліцею з батьками

Ваш син або донька 5-6 днів на тиждень перебуває в ліцеї. Але в ліцеї вони знаходяться 4-8 годин, інший час - у транспорті, вдома, у друзів і ще десь, можливо. Адміністрація сподівається, що Ви щоденно знаєте, де і з ким поза ліцеєм зустрічається Ваша дитина, з ким він спілкується телефоном або через Інтернет. Хто його друзі?

Підлітки, які вчаться в ліцеї, особливо у 7-9 класах переживають складний вік становлення особистості: надто вразливі, з підвищеним почуттям власної гідності. Вони постійно потребують уваги й підтримки розумних дорослих. Ви, шановні батьки, повинні допомогти ліцею, а ліцей допоможе Вашій сім'ї. Для цього Вам потрібно, по-перше, встановити постійний прямий зв'язок з класним керівником Вашого класу та практичним психологом ліцею. По-друге, уважно прочитати даний проспект і перевірити, чи все, що в ньому написано, добре розуміє і виконує Ваш син або донька. І по-третє, спробувати поводити себе так, щоб стати найпершим порадником Вашій дитині. Ми щиро бажаємо, щоб наші діти виростали здоровими, розумними, утвердили себе фізично та морально.

Уважно переглядайте щоденники своєї дитини, звіти успішності. Нагадуємо, що домашні завдання задаються кожного дня. Своєчасно, знаючи можливості транспорту, відправляйте учня до ліцею вранці, бо кожне запізнення "вибиває" його з нормативного режиму. Стежте, щоб учень був належно одягнений та не брав із собою зайвих речей. Якщо Ви вирішили за станом здоров'я на 1-2 дні залишити дитину вдома, то обов'язково спочатку зателефонуйте до ліцею, повідомте класного керівника, а потім передайте учнем довідку встановленого зразка. При відсутності учня в ліцеї 3 дні і більше потрібна медична довідка або наказ по ліцею. Пам'ятайте, що кожен день відсутності в ліцеї - це від 6 до 8 пропущених уроків, які потім потрібно "наздоганяти".

Ми вважаємо, що Ви повинні знаходити час і не пропускати батьківських зборів – це всього 3-4 рази на рік. Класний керівник класу та Ваш представник у Батьківському комітеті завжди може заздалегідь запросити на ці збори будь-яких викладачів, адміністрацію. Будемо раді, якщо Ви відвідаєте також наші свята, зазначені у календарі на рік, особливо "Свято 1 вересня", "День ліцею", "Останній дзвоник".

Ліцей буде вдячний батькам, якщо вони допоможуть класному керівнику естетично оформити учнівський кабінет, де вчиться син або донька, візьмуть участь у відвідуванні театру або екскурсії, допоможуть у роботі ліцейного гуртка або спортивної секції.

Уважно вибирайте щорічно представника Вашого класу в батьківський комітет ліцею – і Вам, і нам корисно співпрацювати з розумними, толерантними, кваліфікованими батьками.

Адміністрація пропонує у всіх випадках, коли Ви чимось серйозно стурбовані, завітати до нас для особистої зустрічі (з класним керівником, вчителем, заступником директора, директором, головою батьківського комітету). Ми впевнені, що у переважній більшості випадків ми знайдемо разом правильні рішення.

Графік чергування комісії дисципліни і порядку батьківського комітету

Час чергування

ПІБ