Співпраця з ВНЗ

«  Лютий 2019  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 23.02.2019, 17:55

Співпраця з ВНЗ І-ІV рівня акредитації

Попередня підготовка учнів до вступу у ВНЗ починається ще з 1 класу (за рахунок варіативної частини навчального плану). Основна підготовка – з 10 класу, коли посилюється профілізація навчання, вводяться предмети за вибором; учні остаточно розподіляються за рівнем знань та мотивацією до «одержання відмінних оцінок», проводяться попередні співбесіди з батьками. Закінчується 10 клас обов'язковою навчально-виробничою практикою.

Ліцей має угоди з 11 вищими навчальними закладами (ВНЗ), куди орієнтує випускників – ліцеїстів. Підтримуємо тісний зв’язок із Кременчуцьким державним політехнічним університетом: ліцей є складовою частиною комплексу “Політехнік”. Підписані угоди з наступними вузами

1.Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (Кременчуцька філія)

2.Київський національний університет технологій та дизайну

3.Кременчуцький державний політехнічний університет ім.М.В.Остроградського

4.Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління (КУЕІТУ)

5.Національний аерокосмічний університет ім.М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (ХАІ)

6.Національний гірничий університет (м.Дніпропетровськ)

7.Національний фармацевтичний університет (м.Харків)

8.Одеська державна академія холоду

9.Полтавський національний технічний університет ім.Ю.Кондратюка
10.Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна

11.Полтавський факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури

На базі нашого ліцею працює фізико-математична школа від НХАУ для учнів 11-х класів. У рамках співпраці з Кременчуцьким державним політехнічним університетом  щорічно обдаровані учні ліцею та вчителі природничого циклу беруть участь у роботі регіональної науково-технічної конференції молодих учених і спеціалістів з нагоди святкування в КДПУ Дня науки.

Цілеспрямований вибір інститутів ведеться в 10- 11 класах. Упродовж декількох років проводяться зустрічі студентів-випускників минулих років та учнів 11 класу, батьківські збори разом з представниками ВНЗ. Кожен учень орієнтується на той чи інший ВНЗ; ліцей визначає необхідність додаткових занять, значна частина учнів відвідує підготовчі відділення при ВНЗ.

Нині кожен ВНЗ встановлює свою систему пільг при вступі, є суттєві відмінності у самій процедурі вступу. Тому треба спочатку обрати ВНЗ, факультет і навіть спеціальність. Кожного року ряд ВНЗ проводить виїзні вступні іспити, в тому числі і на базі ліцею.

Статистика останніх 5-ти ліцейних випусків: всі 100% ліцеїстів . вступили до ВНЗ (приблизно одна третина на платній основі, дві третини – на безоплатній).