Кременчуцький ліцей №4 "Кремінь"
Вступ до ліцею
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 25.02.2021, 21:16

Правила конкурсного відбору до ліцейних класів
 

Зарахування до ліцею здійснюється згідно з  правилами конкурсного приймання учнів. У конкурсному відборі беруть участь діти незалежно від місця проживання.

-   Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні ліцею. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

-   Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року (червень-липень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування учнів відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

-   Для проведення конкурсних випробувань у ліцеї створюється конкурсна приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора  ліцею. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор  ліцею або його заступник.

-   Умовами конкурсу передбачено проведення випробувань із загальноосвітніх предметів (у клас фізико-математичного профілю – з математики, хіміко-біологічного профілю –з біології), з кожного предмету створюється предметна комісія, яку очолює член конкурсної комісії; її склад затверджується наказом директора ліцею.

-   Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 10-х класів ліцею, проводяться з математики до класів математичного та математично-інформаційного профілей, з біології та хімії - до класів хіміко–біологічного профілю.

-   Адміністрація ліцею самостійно визначає чисельність приймальної та предметних комісій, а також види, форми проведення та кількість конкурсних випробувань, але не більше трьох з урахуванням співбесіди.

-   Приймання учнів до ліцею з інших ліцеїв того самого типу за спеціалізацією, за якою дитина навчалась раніше, може відбуватися за співбесідою.

-   Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів,  призери та учасники III- IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також призери II та III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмету. У такому разі  учневі виставляється до протоколу максимальна кількість балів.

-   Учні - випускники 9 класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються  від одного випробування з відповідного предмету із виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

-   Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу й розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються  директором ліцею за погодженням з відповідним органом управління освітою. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляцій забороняється.

-   У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відповідного органу управління освітою, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
 
 
Copyright MyCorp © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz