Оцінювання

«  Вересень 2019  »

Вітаю Вас, Гість · RSS 20.09.2019, 10:43

Оцінювання  знань, умінь та навичок ліцеїстів

Навчальний рік ділиться на 2 семестри. Протягом кожного семестру вчителі, які викладають навчальні предмети, оцінюють знання ліцеїстів поточними та тематичними оцінками.

12 балів –                                                  9 балів –
 11 балів –            “високий рівень                8 балів –         “достатній рівень
 10 балів –                   знань”                      7 балів –                  знань”

6 балів –                                                      3 бали  –
 5 балів –              “середній рівень               2 бали  –         початковий рівень
 4 бали  –                     знань”                     1 бал    –                  знань”

У кінці кожної теми (приблизно один раз на місяць) проводиться тематична атестація (контрольна робота, тестування, семінар тощо). Поточні та тематичні оцінки виставляються в журнали класів та у щоденники учнів.

У тих випадках, коли батьки учня не отримують зі щоденників оперативної інформації про виставлені оцінки, вони повинні звернутися за роз'ясненнями до класного керівника класу, а при невирішенні питання – до адміністрації (заступника директора, директора).

Семестрові оцінки виставляються на підставі тематичних оцінок, річні – на підставі семестрових. Звіти успішності за І та ІІ семестри, які підписуються класним керівником класу, за рік класний керівник та директор, видають батькам. Оцінка "н/а" ("не атестовано") виставляється тільки тоді, коли учень пропустив більше 50% уроків.

При незгоді батьків або повнолітнього учня з семестровими оцінками, вони мають право протягом 5 днів написати заяву на ім'я директора про повторну семестрову атестацію, яка розглядається на апеляційній комісії ліцею. При позитивному рішенні повторні атестації проводяться протягом 10 днів з дати написання заяви.

У перевідних класах на початку червня протягом тижня проводяться навчальні екскурсії та тиждень (за окремим графіком) практика. Підсумкові річні оцінки виставляються по закінченні практики з урахуванням оцінки з предмета практики та повторних атестацій.

Державні підсумкові атестації (раніше – екзамени) проводяться у випускних (9 та 11) класах. Після закінчення 9 класу учням вручаються свідоцтва державного зразка про базову загальну середню освіту й учні випускаються з ліцею. За бажанням та  заявами батьків учні приймаються до 10-го класу, враховуючи результати конкурсного .добору учнів із інших шкіл та граничну наповнюваність класу.

По закінченні 11 класу учні отримують атестати державного зразка про повну загальну середню освіту та випускаються з ліцею.