Кременчуцький ліцей №4
Главная страница
Меню сайту

Форма входу

Пошук

Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
direktor

Вітаю Вас, Гість · RSS 27.03.2017, 04:25

 НОВИНИ

 

Вітаємо розумника, учня 11А класу Кременчуцького ліцею №4 Кременчуцької міської ради Полтавської області, ДУБОВИКА ВЛАДА з другим місцем на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з екології. Влад показав прекрасні знання з біології, англійської мови та показав розуміння екологічних проблем країни підготувавши роботу за темою «Екологічна біотехнологія отримання метану та добрива із синьо-зелених водоростей». Велика подяка вчителю біології ліцею Кожевій Світлані Іванівні та старшому викладачеві КрНУ Никифоровій Олені Олексіївні за підготовку учня.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 0 | Добавил: direktor | Дата: 27.03.2017 | Комментарии (0)

Вітаємо Простака Ростислава, учня 6-А класу з ІІІ місцем у міському  конкурсі на краще читання віршів Т.Г. Шевченка  «Стежками творчості Кобзаря»

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 12 | Добавил: direktor | Дата: 15.03.2017 | Комментарии (0)

Шановні батьки майбутніх першокласників!

25 березня о 9.00 для першої групи та о 10.30 для другої групи відбудуться підготовчі заняття для майбутніх першокласників. З собою принести кольорові олівці, простий олівець, зошит у клітинку на 12 сторінок, улюблену м'яку іграшку.

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 113 | Добавил: direktor | Дата: 14.03.2017 | Комментарии (0)

Випускників та їх батьків запрошують 18.03 на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ:

  • Полтавський національний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка
  • Кафедра виробництва приладів, Приладобудівничий факультет, Національний технічний університет України
Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 13 | Добавил: direktor | Дата: 13.03.2017 | Комментарии (0)

... Читати далі » )?-->

Результати відкритої олімпіади з математики для 5 кл.

 

І місце:

Шпикуляк Віктор 5 – Б

Оксененко Станіслав 5 – Б

Сошнікова Злата     5 – Б

ІІ місце:

Скрягіна Лілія    5 - В

Крамаренко Вероніка5 – Б

Коноваленко Катерина 5 - В

Пономаренко Данііл5 - В

Карпач Остап   5 - А

ІІІ місце:

Кущенко Валерія    5 -В

Дудніченко Софія  5 -А

Леусов ... Читати далі »

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 73 | Добавил: direktor | Дата: 10.03.2017 | Комментарии (0)

... Читати далі » )?-->

Вітаємо переможців та призерів шкільного конкурсу на краще читання віршів Т.Г. Шевченка  «Стежками творчості Кобзаря»:

від 6-9 років:

І місце

Чепурний Гліб, учень 2-Б класу

ІІ місце

Синянська Кіра, учениця 1-В класу

Діденко Кирило, учень 3-Б класу

ІІІ місце

Безверха Соломія, учениця 1-А класу   

Глінченко Назар,  учень 1-В класу

Кулинич Данило, учень 3-В класу

Мусієнко Софія, учениця 3-Б клас

Пасішніченко Денис, учень 1-В класу

Юхно Вероніка, учениця 2-В класу

від 10 – 14 років:

І місце

Прокопчук Кіра, учениця3-А класу

Простак Ростислав, учень 6-А клас

... Читати далі »

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 129 | Добавил: direktor | Дата: 03.03.2017 | Комментарии (0)

ВІТАЄМО! З почесним І місцем в  міському етапі конкурсу-огляду екологічних агітбригад 
та театрів навчальних закладів міста Кременчука.
 Окрема Подяка класному керівнику 5 - Б класу, Ховрак Світлані Миколаївні за справжню команду! Подяка за співпрацю класним керівникам Кіяшко Г.М., Онищенко В.В., Облапенко І.А.
Керівник команди - Третяк А.О. (педагог-організатор)
Склад команди: 
Оксененко С. 5-Б 
Самборська С. 5-Б 
Краєвська Л. 5-Б 
Хижняк М. 5-Б 
Крамаренко В. 5-Б 
Воронцов О. 5-Б 
Рябошапка Б. 5-Б 
Дерев'янко К. 5-Б 
Шикаренко Є. 5-Б 
Кійло А. 5-Б 
Сошнікова З. 5-Б 
Шпикуляк В. 5-Б 
Хаміянова М. 5-А 
Хаміянова Д. 5-А 
Ворона С. 3-В 
Третяк Є. 2-А 
Медведєва О. 2-А

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 39 | Добавил: direktor | Дата: 03.03.2017 | Комментарии (0)

Вітаємо призерів шкільної олімпіади учнів 2-4 класів з математики

 1 місце: Чепурного Гліба (2-Б клас), Задорожного Арсенія (2-Б клас), Богуна Івана (3-Б клас), Коротєєва Дмитра (3-Г клас), Турцева Дмитра (4-В клас), Маклакова Миколу (4-В клас)

2 місце: Покоя Івана (2-В), Кулинича Данила (3-В клас), Панчак Аміну (3-А клас), Лазоренко Владу (4-Б клас), Кушко Наталію (4-Б клас), Саленка Богдана (4-В клас)

3 місце: Д'якова Матвія (2-Г клас), Кондратця Єлисея (2-В клас), Данилейченка Марка (3-А клас), Плескуна Артема ( 3-В клас), Андрійченко Сабріну (4-А клас)

Вітаємо призерів шкільної олімпіади учнів 2-4 класів з української мови

1 місце: Кіяшко Катерину (2-Б клас), Федорову Анастасію (2-А клас), Пономаренко Майю (2-В клас), Колотієвського Ярослава (3-А клас), Телевко Ярославу (4-Б клас)

2 місце: Самошину Валерію (2-Г клас), Збираник Єлизавету (3-Б клас), Удовицьку Валерію (3-В клас), Гутника Іллю (3-А клас), Гуза Назара ( 4-А клас)

3 місце: Фоменко Вероніку (2-Г клас), Ізотову Катерину (3-Б клас), Лазоренко Владу (4-Б клас) 

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 46 | Добавил: direktor | Дата: 27.02.2017 | Комментарии (0)

Увага! 03.03.2017 о 8.30 в ІМЦ - шкільний конкурс

на краще декламування віршів Т.Г.Шевченка.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 22 | Добавил: direktor | Дата: 23.02.2017 | Комментарии (0)

Вітаємо Сідько Валерію, ученицю 11-Б класу,  з  ІІ місцем в ІІ (обласному) етапі конкурсу учнівської творчості в номінації "Література" з теми: "Вітчизна - це не хтось і десь, ти - теж Вітчизна"

Прикрепления:
Категория: | Просмотров: 18 | Добавил: direktor | Дата: 23.02.2017 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 62 63 »
 

 
Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz